2020/2021 Brandon Tryout Schedule

2020/2021 Brandon Tryout Schedule

#

Boys Teams

Head Coach

Time

Field

Date

Date

Date

 

2013 (U8)

 

 

 

 

 

 

 

ACADEMY

GARY RACH

6:00-7:30

5

TBD

TBD

TBD

 

2012 (U9)

 

 

 

 

 

 

 

ACADEMY

JACK DIKRANIAN

6:00-7:30

3

TBD

TBD

TBD

 

2011 (U10)

 

 

 

 

 

 

 

ACADEMY

ROCCO PECORRA

6:00-7:30

3

TBD

TBD

TBD

 

2010 (U11)

 

 

 

 

 

 

 

ELITE

TYRONE CUNNINGHAM

6:00-7:30

8

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

TIM THOMPSON

6:00-7:30

8

TBD

TBD

TBD

 

SELECT

TULIO CANINEU

6:00-7:30

8

TBD

TBD

TBD

 

2009 (U12)

 

 

 

 

 

 

 

National

PAULO NETO/FRED DIKRANIAN

6:00-7:30

5

TBD

TBD

TBD

 

ELITE

JASON POOLE

6:00-7:30

6

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

ALEX EINSMANN

6:00-7:30

6

TBD

TBD

TBD

 

SELECT

KELWIN GARCIA

6:00-7:30

6

TBD

TBD

TBD

 

2008 (U13)

 

 

 

 

 

 

 

National

JORGE ZAVALA

6:00-7:30

9

TBD

TBD

TBD

 

ELITE

BENJI KING

6:00-7:30

9

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

DAVID CASTILLO

6:00-7:30

9

TBD

TBD

TBD

 

SELECT

ALEX EINSMANN

6:00-7:30

9

TBD

TBD

TBD

 

2007 (U14)

 

 

 

 

 

 

 

National

JOHN CLARE

7:30-9:00

7

TBD

TBD

TBD

 

ELITE

KC VAN DERLUIT

7:30-9:00

7

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

ALAN ALVA

7:30-9:00

7

TBD

TBD

TBD

 

SELECT

TIM THOMPSON

7:30-9:00

7

TBD

TBD

TBD

 

2006 (U15)

 

 

 

 

 

 

 

National

JORGE ZAVALA

7:30-9:00

6

TBD

TBD

TBD

 

ELITE

TYRONE CUNNINGHAM

7:30-9:00

6

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

BENJI KING

7:30-9:00

6

TBD

TBD

TBD

 

2005 (U16)

 

 

 

 

 

 

 

ELITE

JUAN GARCIA

4:30-6:00

6

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

KC VAN DERLUIT

4:30-6:00

6

TBD

TBD

TBD

 

SELECT

ANTHONY SUAREZ

4:30-6:00

6

TBD

TBD

TBD

 

2004 (U17)

 

 

 

 

 

 

 

ELITE

FRED DIKRANIAN

4:30-6:00

7

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

LOUIS HORKAN

4:30-6:00

7

TBD

TBD

TBD

 

2003 (U18)

 

 

 

 

 

 

 

ELITE

JUAN GARCIA

4:30-6:00

7

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

JOHN VAN DERLUIT

4:30-6:00

7

TBD

TBD

TBD

 

2003/02 (U19)

 

 

 

 

 

 

 

ELITE

JOHN VAN DERLUIT

4:30-6:00

5

TBD

TBD

TBD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#

GirlsTeams

Head Coach

Time

Field

Date

Date

Date

 

2013 (U8)

 

 

 

 

 

 

 

ACADEMY

FRAN HERNANDEZ

6:00-7:30

4

TBD

TBD

TBD

 

2012 (U9)

 

 

 

 

 

 

 

ACADEMY

FRAN HERNANDEZ

6:00-7:30

4

TBD

TBD

TBD

 

2011 (U10)

 

 

 

 

 

 

 

ACADEMY

FRAN HERNANDEZ

6:00-7:30

4

TBD

TBD

TBD

 

2010 (U11)

 

 

 

 

 

 

 

ELITE

REMO HERNANDEZ

6:00-7:30

6

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

CASEY STUMP

6:00-7:30

6

TBD

TBD

TBD

 

2009 (U12)

 

 

 

 

 

 

 

ELITE

REMO HERNANDEZ

6:00-7:30

8

TBD

TBD

TBD

 

PREMIER

ANTHONY SUAREZ

6:00-7:30

8

TBD

TBD

TBD

 

2008 (U13)

 

 

 

 

 

 

 

NATIONAL

ASHANI FAIRCLOUGH

7:30-9:00

7

TBD

TBD

TBD

 

ELITE

JOSE HOLQUIN

7:30-9:00

7

TBD

TBD

TBD

 

2007 (U14)

 

 

 

 

 

 

 

NATIONAL

ASHANI FAIRCLOUGH

7:30-9:00

9

TBD

TBD

TBD

 

ELITE

JAMIE MCGUINESS

7:30-9:00

9

TBD

TBD

TBD

 

2006 (U15)

 

 

 

 

 

 

 

NATIONAL

BRENDA VAN STRALEN

7:30-9:00

8

TBD

TBD

TBD

 

ELITE

CASEY STUMP

7:30-9:00

8

TBD

TBD

TBD

 

2005 (U16)

 

 

 

 

 

 

 

NATIONAL

BRENDA VAN STRALEN

4:30-6:00

8

TBD

TBD

TBD

 

ELITE

TIM THOMPSON

4:30-6:00

8

TBD

TBD

TBD

 

2004 (U17)

 

 

 

 

 

 

 

NATIONAL

JAMIE MCGUINNESS

4:30-6:00

9

TBD

TBD

TBD

 

ELITE

ANTHONY SUAREZ

4:30-6:00

9

TBD

TBD

TBD

 

2003/02 (U19)

 

 

 

 

 

 

 

NATIONAL

BRENDA VAN STRALEN

4:30-6:00

8

TBD

TBD

TBD